ترانسفر چیست

همه چیز درباره ترانسفر

ترانسفر چیست ؟ به چه معناست؟ ترانسفر فرودگاهی چیست؟ آیا تا به حال این لغت به گوشتان خورده است؟ در این مقاله از تشریفات سفیران قصد داریم از سیر تا پیاز ترانسفر یا ترنسفر را برای شما توضیح دهیم پس با ما همراه باشید.

ترانسفر چیست ؟

در لغت ترانسفر به معنای جابه جایی و انتقال دادن است. اما این کلمه بیشتر برای ترانسفر فرودگاهی استفاده می‌شود. و به وسیله نقلیه‌ای گفته می‌شود که مسافر را از فرودگاه مقصد به هتل و بالعکس از هتل به فرودگاه می‌رساند.

نکته مهم این است که شما نمی‌توانید با خرید بلیت ترانسفر نیز دریافت کنید. بیشتر تورها هستند که با خدمات خود ترانسفر فرودگاهی نیز ارائه می‌دهند. البته می‌توانید آن را به صورت جداگانه نیز خریداری کنید.

اغلب اوقات ترانسفر به صورت گروهی و با مینی ون انجام می‌شود اما اگر مسافر درخواست کند می‌توان ترانسفر را با تاکسی نیز انجام داد.

خدمات CIP چیست ؟

شما می‌توانید با پرداخت هزینه از خدمات CIP بهره مند شوید. اما این خدمات چیست؟ با خرید CIP سالن ورودی شما از سایر مسافران جدا خواهد بود و تمام کارهای شما نظیر بررسی پاسپورت و حمل بارها را کارمندان CIP انجام خواهند داد. به علاوه با ماشین اختصاصی تا دم هواپیما نیز اسکورت خواهید شد.

این خدمات بیشتر مناسب مسافرانی است که مجبور هستند بیش از 8 ساعت را در فرودگاه سپری کنند. در این حالت پرداخت هزینه بیشتر به آنها سوئیتی برای استراحت داده می‌شود. CIP یک سالن نیز دارد که در آن انواع دسر و نوشیدنی مانند چای و قهره و … به صورت رایگان ارائه می‌شود. حتی با توجه به ساعت پرواز مسافران به آنها صبحانه، ناهار و شام نیز داده می‌شود.

 

امیدواریم با این مقاله توانسته باشیم به طور خلاصه و مفید مفاهیمی نظیر CIP و ترانسفر را برای شما بیان کنیم. شما نیز نظرات و تجربیات خود را از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *