مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما

مسئول تماس: روابط عمومی
آدرس: اتوبان چمران، مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما
کد پستی: 0
شهر: تهران
شماره تلفن: 02122053051
شماره فکس: 02122051690
سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران به عنوان فراگيرترين رسانه در كشور با بهره گيري از مجموعه اي عظيم متشكل از متخصصان و هنرمندان ورزيده با تلاش و مساعي فراوان به طور بي وقفه در مسير نشر فرهنگ و دانش و همچنين اطلاع رساني و تهيه و ساخت برنامه هاي مختلف مورد نياز جامعه گام برمي‌دارد. اكنون در عصر ارتباطات سازمان صدا و سيما با عنايت به رسالت خطير خويش به مثابه ابزاري مؤثر و تاثيرگزار با نفوذ در قلب و ذهن ميليون‌ها ايراني سعي مي‌كند تا به نحو مطلوب وظايف خود را به انجام برساند در همين راستا و به منظور بهره رساني هرچه بيشتر به جامعه، مركز همايشهاي بين المللي صدا و سيما با امكاناتي منحصر به فرد آمادگي خود را اعلام مي‌نمايد.

سالن همایش رعد

مسئول تماس: روابط عمومی
آدرس: شهرک قدس (شهرک غرب) ـ فاز 2 ـ خيابان هرمزان ـ خيابان پيروزان جنوبي ـ پلاک 74
شهر: تهران
شماره تلفن: 02188371096
شماره فکس: 02188371097
سالن همایش رعد واقع در ساختمان مجتمع با شرایط ایده آل آماده همکاری با تمامی موسسات، سازمانها و شرکتها می‌باشد. این سالن با گنجایش حدود ۲۲۰ نفر، با طراحی زیبا، مدرن و سیستم صوتی و تصویری مناسب به گونه ای است که می توان از آن به صورت چند منظوره برای برگزاری سمینارها، همایش ها، مجامع سالیانه، کلاسهای آموزشی، گردهمائی ها، کنسرت و غیره استفاده نمود.

سالن همایشهای بین المللی هتل المپیک

مسئول تماس: روابط عمومی

آدرس: ضلع غربی مجموعه ورزشی آزادی، بلوار دهکده، هتل المپیک
شهر: تهران
شماره تلفن: 02144739300
شماره فکس: 02144739191

سالن همایش بین الملی:
مجهز به امکانات صوتی وتصویری پیشرفته ، صندلی مبله، سالن پذیرایی vipباورودی مجزا ،ویدئو پروژکتور وپرده اتوماتیک سن ونمایش، نمایشگر led. ایده آل جهت برگزاری سمینارها،کنفرانسهای علمی وآموزشی وتخصصی داخلی وخارجی.با ظرفیت 600نفر در طبقه همکف

سالن هگمتانه:
سالن چند منظوره هگمتانه باکلیه امکانات صوتی وتصویری باظرفیت 300نفر.

اتاق جلسات:
سالنهای جلسات وکلاسهای آموزشی مکانی مناسب جهت برگزاری جلسات کارگروهی وکارگاه های آموزشی همراه باامکانات صوتی وتصویری ، ویدئو پروژکتور، رایانه ،پرده نمایش واینتر نت باظرفیت30تا100نفر

مرکز همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران (سالن اجلاس سران)

مسئول تماس: روابط عمومی
آدرس: تهران، خیابان ولنجک،‌ خیابان تابناک، سالن اجلاس سران
شهر: تهران
شماره تلفن: 0
شماره فکس: 0
طراحی و ساخت:  بنای مرکز همایش‌های بین‌المللی، به منظور محلی برای برپایی اجلاس سران کشورهای اسلامی با ریاست رئیس جمهور سید محمد خاتمی و با طراحی مهندسان مشاور پیرراز، در سال ۱۳۷۶ و در کمتر از شش ماه ساخته شد. این بنا در ضلع شمالی نمایشگاه بین‌المللی تهران، واقع در اتوبان چمران، با زیر بنایی حدود ۲۴۵۰۰ متر مربع، در محوطه‌ای با مساحت حدود ۱۰۰۰۰۰ مترمربع احداث گردید. گنبد بنا مخروطی و با اسکلت فلزی است و سقف آن پانل ساندویچی و ارتفاع آن از کف ۳۶ متر می باشد. علاوه بر تالار اصلی و مجهز آن، قسمت‌های دیگر عبارتند از: دو تالار چند منظوره به مساحت ۳۰۰ متر مربع، نمازخانه و وضوخانه به مساحت ۱۰۰ متر مربع، دو سرسرای مجلل با مساحت ۲۳۰۰ متر مربع، دو تالار ویژه استراحت و انتظار رؤسای کشورها به مساحت ۴۰۰ متر مربع، چهار تالار کنفرانس به مساحت ۳۰۰ متر مربع با پرده‌های نمایش گسترده (ویدئووال‌)، صفحه بام که جزئی از فضای مجموعه‌است و از شمال به کوه‌های البرز مشرف است، فضاهای اداره به مساحت ۱۸۵۰ متر مربع که در چهار گوشه بام واقع شده‌اند. طراحی داخلی آن شامل گچ‌بری، گچ کاری، رف، طاقچه‌های زیبا و ساده و الهام گرفته از معماری سنتی دیرینه ایران است که با صنایع دستی تزیین شده است‌.

مرکز همایشهای بین المللی رایزن

مسئول تماس: روابط عمومی
آدرس: نیاوران، کاشانک، نرسیده به سه‌راه آجودانیه، شماره‌ی ۲۱۰
شهر: تهران
شماره تلفن: 02122809901-3
شماره فکس: 02122809906
تالار رسول اکرم (ص):
اين تالار به مساحت 500 مترمربع، با گنجايش 330 نفر به صورت ثابت و قابل افزایش تا 400 نفر، داراي سيستم صوتي مناسب به همراه3عدد نمایشگر پلاسما(103 و 65 اینچ)، ويدئو پروژكتور ، پرده نمايش متحرك و اتاق فرمان مجهز می باشد . همچنین امكان برقراري شبكه رايانه اي و استفاده از شبكه اينترنت بدون سيم در كل فضاي تالار ميسر است . تالار رسول اكرم (ص) با دارا بودن صحنه اي مناسب امكان کاربری های مختلف را فراهم می سازد. اجراي موسيقي هاي زنده و هرگونه كار نمايشي از آن جمله است . امكان برقراري ترجمه همزمان با تعداد كانال هاي مورد نياز متقاضي را دارد. نور عمومي سالن قابل تنظيم و امكان نور پردازي حرفه اي با جلوه هاي ويژه نیز وجود دارد . تالار فردوسی اين تالار به مساحت ۵۰۰مترمربع و با گنجایش۴۰۰نفر، تالاری مسطح و چند منظوره است و با برخورداری از تجهيزات پخش در غرفه ها ، ويدئو پروژكتور، 2 عدد پرده نمايش متحرک و شبكه اينترنت بدون سيم ، آمادگي لازم براي برگزاري نمايشگاه هاي مختلف، جلسات و گردهمائي‌ها را دارد . تالار خیام این تالار که ویژه ی پذیرایی و سرو وعده های غذایی و میان برنامه می باشد دارای گنجایش حدود 400 نفر بشکل نشسته بوده که قابلیت افزایش تا 700 نفر را به صورت ایستاده دارد.

تالار خیام:
که در سمت چپ ورودی اصلی رایزن قرار گرفته است ، توسط مهمانداران مجرب و زبده اداره می شود . همچنین این تالار دارای یک آشپزخانه ی صنعتی مجهز می باشد که با توجه به تجهیز خوب آن بر کیفیت طبخ غذاها افزوده است . لار

تالار ابوریحان:
تالار ابوریحان با گنجایش تقریبی 100 نفر و امکانات ویژه مانند اینترنت پرسرعت بی سیم، جهت استفاده ی چند منظوره طراحی شده است . همچنین این تالار فضای مناسبی جهت پذیرایی از میهمانان می باشد.

تالار اندیشه:
اين تالار به مساحت 210 مترمربع با گنجايش 140 نفربه صورت ثابت و قابل افزایش تا 150 نفر، برای کاربری های مختلف از جمله سمینار های آموزشی طراحی شده است و نیز داراي تجهيزات صوتي مناسب به همراه ويدئو پروژکتور ، پرده نمايش متحرك و شبكه اينترنت بدون سيم می باشد.

تالار سخن:
اين تالار با طراحی ویژه جهت برگزاری نشست های دیپلماتیک و تخصصی پیش بینی شده است. ظرفیت تالار 50 نفر می باشد و قابلیت دسترسی به شبکه اینترنت بدون سیم و سیستم ویدیو کنفرانس را دارد . تالار هیرسا این تالار ویژه ی نشست های خبری، آموزشی و دیپلماتیک است. میز کنفرانس 20 نفره، تخته ی هوشمند، اینترنت پرسرعت بدون سیم، سیستم کنترل تردد با اثر انگشت از جمله امکانات این تالار است. همچنین اعضای جلسه از خدمات دفتر منشی برخوردار می باشند .

تالار ابن سینا:
تالار ابن سینا با 100 متر مربع مساحت، جهت کاربری های مختلف به ویژه سمینارهای آموزشی، کارگاه ها و برگزاری گالری طراحی شده است . اینترنت پرسرعت بی سیم، ویدیو پروژکتور و پرده نمایش متحرک از جمله امکانات تالار ابن سینا می باشد.

سالن همایش مجموعه ورزشی انقلاب

مسئول تماس: روابط عمومی
آدرس: ولیعصر-ابتدای نیایش غرب-بعد از خروجی کردستان جنوب-مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب-جنب استخر چهارفصل-مرکز همایش ها
کد پستی: 
شهر: تهران
شماره تلفن: 021-26216337-40
شماره فکس: 021-89783519
سالن همایش مجموعه ورزشی انقلاب:
سالن همایش اول واقع در طبقه زیرین با مساحتی حدود ۴۰۰ متر مربع با ظزفیت ۲۲۰ نفر قابل افزایش تا ۲۵۰ نفز دارای صندلی میهمانان ویژه ( وی آی پی ) دارای سن گسترده در حدود ۵۰ متر مربع و دارای سیستم نور پردازی حرفه ای ثابت به همراه امکانات سمعی و بصری پیشرفته میباشد.

تالار پذیرایی ها (چند منظوره):
این مکان با مساحت ۵۲۰ متر مربع و امکان پذیرایی از ۲۵۰ نفر  واقع در فوقان سالن همایش قرار دارد
همچنین در صورتیکه متقاضی مایل به استفاده از این مکان جهت برگزاری مراسم هایی با چیدمان
خاص باشد میتوان برگزاری مراسم همراه با پذیرایی از میهمانان استفاده نمود
در تالار پذیرایی امکان نصب و بهره برداری صدا و تصویر مناسب جهت برگزاری همایش و سمینار ها نیز وجود دارد .
کلاس آموزش:
این کلاس به مساحت ۴۵ متر مربع برای ۳۸ نفر دانشپذیر و به همراه امکانات کامل سمعی و بصری طراحی و آماده ارائه خدمات به تمامی سازمانها و ادارات میباشد.

مرکز بين‌المللی همايش‌های محمدبن زکريای رازی

مسئول تماس: روابط عمومی

مسئول تماس: روابط عمومی
آدرس: تهران، اتوبان شهید همت، مرکز بين‌المللی همايش‌های محمدبن زکريای رازی
شهر: تهران
شماره تلفن: 02188622536
شماره فکس: 02188622648

مرکز همايش های محمدبن زکريای رازی مجموعه ای از سالن های کنفرانس دانشگاه علوم پزشکی ايران می باشد که فعاليت خود را از ارديبهشت ماه 1377سال آغاز نموده است در اين مرکز هشت سالن با ظرفيت های زير قابل استفاده می باشد.

1- سالن اصلی با ظرفيت 1060 صندلی

2- سالن های شماره ( 2 و 3 ) هر کدام با ظرفيت 300 صندلی

3- چهار سالن در طبقه دوم مرکز با ظرفيت های شناور بين 30 تا 100 صندلی که مناسب برگزاری کارگاههای آموزشی می باشند.

4- سالن کامپيوتر مجهز به 12 دستگاه کامپيوتر و با ظرفيت آموزشی حداکثر 20 نفر

5- سالن VIP مستقر در طبقه دوم با حداکثر 30 صندلی جهت پذيرايی مدعوين و ميهمانان ويژه

6- علاوه بر سالنهای مذکور در اين مرکز لابراتور زبان و همچنين فضاهای نمايشگاهی (به متراژ حداقل 450 و حداکثر 946متر مربع ) وهمچنين قسمتهائی در طبقه دوم به منظور استفاده در هنگام پذيرايی قرار دارد . امکانات سمعی و بصری مرکز شامل صوت ، فيلمبرداری ، پخش تصاوير با استفاده از پرژکتور اسلايد – اورهد – ويدئوايميجر و تجهيزات کامپيوتری پيشرفته می باشد .

همچنين اين سالن دارای پارکينگ با ظرفيت 250 خودرو و سالن پذيرايی با ظرفيت حدود 1200نفر نيز می باشد .

سالن همايش های محمد بن زکريای رازی سالانه پذيرای مهمانان مجالس مختلف علمی – اجتماعی – جشنها و مناسبتهای مختلف از جمله همايشهای بين المللی پزشکی و دارای امکانات رفاهی لازم می باشد.

مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی

مسئول تماس: روابط عمومی
آدرس: بزرگراه چمران – خیابان یمن-بلوار دانشجو-دانشگاه شهید بهشتی – مرکز همایش های بین المللی
شهر: تهران
شماره تلفن: 021-29902756
شماره فکس: 021-22431582

این مرکز دارای 7 تالار و سالن کنفرانس نوساز و بسیار شیک با ظرفیت های متفاوت برای برگزاری همایش های استانی، ملی، منطقه ای و بین المللی با امکانات و تجهیزات استاندارد اعم از صوتی، تصویری و اینترنت بدون سیم در تمام نقاط مرکز می باشد.

امکانات و سوابق:

مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهیدبهشتی به عنوان اولین مرکز همایش جامع دانشگاهی در شمالی ترین نقطه تهران (منطقه ولنجک) در قلب دانشگاه شهیدبهشتی با هوایی دلپذیر و مناظر طبیعی بسیار زیبا و چشم نواز در زمینی به مساحت 2000مترمربع و با زیربنایی به مساحت 7000مترمربع احداث شده است.

قرار گرفتن این مرکز در یکی از ده دانشگاه برتر کشور برای دستگاهها، سازمانها و شرکت هایی که علاقمند به برگزاری همایش خود در یک محیط آموزشی، پژوهشی هستند یک امتیاز بزرگ محسوب می شود.

سالن همایش آدینه

مسئول تماس: روابط عمومی
آدرس: بزرگراه نیایش به سمت شرق، حدفاصل سئول و کردستان
کد پستی: 
شهر: تهران
شماره تلفن: 021-88998050
شماره فکس: 021-88215409

با امكانات مناسب مشتمل بر :

400 صندلي مبلي نصب شده ثابت

سيستم صوتي تصويري پيشرفته

امكان ضبط و پخش برنامه و تصوير حاضران

نور پردازي مناسب

ويدئو پروژكشن با امكان پخش فيلم ،‌اسلايد و برنامه هاي صوتي و تصويري

کانون اسلامی انصار

مسئول تماس: امور همایش
آدرس: خیابان دکتر شریعتی – سه راه طالقانی – شماره 173
کد پستی: 
شهر: تهران
شماره تلفن: 77641038 – 021
شماره فکس: 021-77625406
تالار خواجه نصیر (شعبه مرکزی)
با ظرفیت 230 نفر ، محیطی زیبا، سیستم مطلوب صوتی ، نورپردازی، دستگاههای دیتا پروژکتور، سیستم تصویربرداری و ضبط و میکس صوت و تصویر، قابلیت پخش اینترنتی (WEBCAST) و سخنرانی وسمینار مجازی (VIRTUAL CONFERENCE) با امکان ترجمه همزمان.
تالار ابن سینا(شعبه مرکزی)
به مساحت 120 متر مربع با 80 صندلی با قابلیت چیدمان مختلف و چند منظوره و مجهز به تمامی سیستمهای مورد نیاز.
تالار جابربن حیان(شعبه مرکزی)
برای برگزاری انواع نشستهای حقیقی و مجازی با ظرفیت 36 نفر در محیطی بسیار ایده آل و بهره مندی از پیشرفته ترین سیستم های صوتی و تصویری و ارتباطی.
تالار نظامی گنجوی(شعبه امیر آباد)
به مساحت 180 مترمربع و ظرفیت پذیرش 150 نفر، امکان تغییر چیدمان و استفاده چند منظوره با قابلیت های متنوع جهت برگزاری نمایشگاه ، سمینار، همایش و گالری.
سرای زکریای رازی (شعبه مرکزی)
برای برگزاری تمامی دوره های آموزشی کوتاه و بلندمدت تئوریک با امکانات و تجهیزات کمک آموزشی با ظرفیت 42 نفر.
سرای خوارزمی (شعبه مرکزی)
برای برگزاری دوره های آموزش رایانه و نرم افزارها با 13 دستگاه رایانه با شبکه ارتباطی net support و متصل به شبکه اینترنت و امکان تجهیز به تمامی نرم افزارهای مورد نیاز.
سرای بیهقی (شعبه مرکزی)
سرای بیهقی به مساحت 20 متر مربع با امکانات ویژه جهت جلسات مدیران.
سرای جامی (شعبه مرکزی)
برای برگزاری تمامی دوره های آموزشی کوتاه و بلند مدت تئوریک با امکانات و تجهیزات کمک آموزشی با ظرفیت 20 نفر.
کلاس الف -ب –ج (شعبه امیرآباد)
برای برگزاری تمامی دوره های آموزشی کوتاه و بلند مدت تئوریک با امکانات و تجهیزات کمک آموزشی و ظرفیت پذیرش 10، 25 و 50 نفر.
کلاس د (شعبه امیرآباد)
برای برگزاری دوره های آموزشی رایانه و نرم افزارها با شبکه ارتباطی NET SUPPORT و متصل به شبکه اینترنت.
v همراه با پارکینگ و امکانات پذیرایی در شعبه مرکزی

مركز همايش هاي بین المللی پ‍ژوهشگاه صنعت نفت

مسئول تماس: روابط عمومی
آدرس: بلوار غربی مجموعه آزادی،مركز همايش هاي بین المللی پ‍ژوهشگاه صنعت نفت
کد پستی: 
شهر: تهران
شماره تلفن: 021 -44739790
شماره فکس: 021 -44739700

پژوهشگاه صنعت نفت با بيش از نيم قرن سابقه فعاليت همواره بعنوان يكي از مهمترين مراكز علمي ـ پژوهشي مطرح بوده و يكي از اهداف اين سازمان تلاش در رفع نيازهاي جامعه علمي كشور مي‌باشد.

در همين راستا ساخت مركز همايش‌هاي بين المللي در دستور كار قرار گرفته و با عنايت دولت خدمتگذار اين مجموعه با امكانات منحصر بفرد در سال 1391 تكميل و توسط رياست محترم جمهوري رسماً مورد بهره برداري قرار گرفت.

مركز همايش‌هاي بين المللي پژوهشگاه صنعت نفت با دارا بودن سالن‌ها و امكانات متنوع جهت برگزاري هرگونه همايش، كنفرانس، سمينار، جشنواره و مراسم‌هاي ملي و بين المللي آماده ارائه خدمات مي‌باشد.

سالن همایش اریکه ایرانیان

مسئول تماس: میرحسین بابارضا

مسئول تماس: خانم مرادی
آدرس: شهرک غرب- بلوار فرحزادی- اریکه ایرانیان
شهر: تهران
شماره تلفن: 021-22370010
شماره فکس: 021-22370100
سالن های مجهز به سیستم های صوتی و تصویری ،
– سه سالن با ظرفیتهای 190- 160 نفر
یک سالن کنسرت هال به ظرفیت 806 نفر جهت اجرای سمینارها و همایشهای مورد نظر می باشد. همچنین در این بخش مجموعه اریکه ایرانیان آماده ارائه انواع خدمات تبلیغاتی ، تشریفاتی است.
نام مدیر عامل: سیدموسی عباسی هاشمی مقدم
امکانات و سوابق: سیستم صوتی تصویری حرفه ایی
سیستم نورپردازی حرفه ایی
دارای ویدیو پروزکشن
و . ..

سالن همایش مجموعه فرهنگی ورزشی شهدا

مسئول تماس: سید حسن دهقان
آدرس: تهران – خیابان دماوند – بین سبلان و وحیدیه – خیابان شهید نبیئیان – مجموعه فرهنگی ورزشی شهدا
شهر: تهران
شماره تلفن: 09194253576
شماره فکس: 021-77692573
سالن آمفی تئاتر مجموعه فرهنگی ورزشی شهدا با ظرفیت ۲۰۰ نفر آماده پذیرایی از مراسمات شما می باشد. محاسبات دقیق معماری و آکوستیکی بکار گرفته شده، ضمن ایجاد بنایی مستحکم و زیبا، فضای شنیداری مناسبی جهت ناظرین داخل سالن فراهم نموده است.

سالن چند منظوره بهاران

مسئول تماس: اصغری
آدرس: اتوبان آیت الله سعیدی -خیابان حمید عسگری – میدان بهاران -بوستان بهاران
کد پستی: 013402800000
شهر: تهران
شماره تلفن: 66324018-17
شماره فکس: 66231119
در طراحی این سالن باتوجه به نیازهای مختلف فرهنگی هنری تمهیداتی اندیشیده شده تا امکان استفاده از سالن به منظور برپایی همایش ها و امور هنری مانند کنسرت ها،تئاتر و موسیقی فراهم شود.دارای لابی وسالن انتظار در دوطبقه ،مناسب جهت برگزاری نمایش گاه،پذیرایی
نام مدیر عامل: معاونت فرهنگی هنری منطقه17
امکانات و سوابق: مجهز به سیستم صوتی ونور پرداز اتوماتیک-سیستم فیلم برداری ومیکس هم زمان -امکان پخش فیلم

مرکز همایش های لقانطه

مسئول تماس: مدیر مرکز همایش ها- خانم هنرمند
آدرس: انتهای خیابان مطهری، بعد از تقاطع شریعتی، باغ موزه قصر
شهر: تهران
شماره تلفن: 09120302154
شماره فکس: 88442299
امکانات و سوابق: دارای اتاق فرمان مطابق با پیشرفته ترین سیستم های تکنولوژی، مجهز به سیستم پخش صوت حرفه ای و نوین ( سن آگوستیک، باندهای حرفه ای و آمپلی فایر بسیار قدرتمند و میکروفن های مطابق با آخرین تکنولوژی ،میکروفن های بیسیم با برد بیش از یک کیلومتر،ویدئو کنفرانس و شرکت مدعوین در مباحثات همایش، سیستم ترجمه همزمان و گوشی، دو دستگاه ویدیو پروجکشن و پرده نمایش متحرک (4*6) با قابلیت پخش اسلاید و برنامه های صوتی و تصویری، LED ( 8 متر مربع) با امکان پخش فیلم و تصاویر با کیفیت Full HD،ضبط و پخش همزمان تصاویر، تصویر برداری بوسیله سه دوربین همزمان، همراه با تدوین و مونتاژ همزمان با تصویر برداری،ساخت کلیپ کوتاه از مراسم،امکانات آموزشی مطابق با استانداردهای روز،پخش فیلم سینمایی از سرور، سیستم DVD و …،پخش صدای سالن در محیط بیرون سالن( لابی، هواخوری، گالری و محوطه بیرون)،امکان نورپردازی اختصاصی، سن به مساحت 40 متر مربع، میز مخصوص گریم و فضای پشت صحنه،سیستم تهویه، سرمایش و گرمایش مناسب، میز پنل، اینترنت Wi Fi، پارکینگ VIP ، انواع امکانات پذیرایی، اطلاع رسانی پیشرفته، خدمات فرهنگی هنری، تبلیغاتی و تشریفات مطابق با نقطه نظرات متقاضی می باشد.

سالن همایش های بین المللی شهید آوینی

مسئول تماس: آقای گودرزی
آدرس: تهران، میدان بهمن ،فرهنگسرای بهمن ، سالن شهید آوینی
شهر: تهران
شماره تلفن: 09125063832
شماره فکس: 09125063832
مرکز همایش های بین المللی شهید آوینی فرهنگسرای بهمن بعنوان یکی از بزرگترین سالنهای موسیقی کشور دارای 2500 متر مساحت و ظرفیت 1500 نفر بخش صوت : 60 عدد بلندگو های لاین اری جی بی ال بخش نور : دارای 4 بخش نورپردازی عمومی، نور تخصصی ،نور تخصصی روی سن با کنترل دیمری ،نورپردازی افکتیو و رباتیک اتاق گریم و رختکن مجزابرای خانم ها و آقایان اتاق کنفرانس حدود 50 تفر
نام مدیر عامل: آقای گودرزی