چه خودروهایی برای تشریفات مناسب هستند

چه خودروهایی برای تشریفات مناسب هستند

تشریفات در لغت به معنای رسمی و در مقیاس کلی تر به مجموعه ای از فرآیند ها و اتفاقات رسمی و یا مجموعه کارها و فعالیت های در مسیر برگزاری یک مراسم رسمی می باشد.مراسمات تشریفاتی می تواند شامل مراسم های افتتاحیه ، سمینار های علمی ، همایش ها ، برگزاری جلسه های مهم کاری درون و برون شهری ،مراسمات تشریفاتی دولتی و خصوصی مانند مراسم اجلاس سران و یا سخنرانی ها می باشد. ناگفته نماند که بسیاری دیگر از فعالیت ها نیز جزء دسته بندی فعالیت های تشریفاتی قرار می گیرند اما در این قسمت به بخشی از مهم ترین های آن اشاره کردیم .حال با علم بر این موضوعات همه ما می دانیم که برای برگزاری یک مراسم تشریفاتی مقدماتی لازم است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

تشریفات در کشور های خارجی و کشور ایران

تشریفات در کشورها و برای سران کشورها که دارای صنعت خودروسازی هستند معمولا از خودروهای ساخت کشور خود برای تشریفات یا آمد و شد فردی استفاده می کنند،که افتخار بزرگی برای بنگاه اقتصادی مربوطه به شمار می‌آید از طرفی دولت‌ها نیز به صنعت اتومبیل کشورشان افتخار می کنند. ما درمورد کشورهایی که در این صنعت ضعف دارند، وضعیت به گونه ای دیگر است و اما در کشور ایران ، صنعت خودرو سازی ایران در طول این چند سال بار ها دست به تولید خودرو های تشریفاتی زده است که مهمترین آن ها پژو شش درب بود که بر خلاف انتظار نتوانست نظر ها را جلب کند و خیلی سریع از رده خارج شد . در حال حاضر دولتمردان کشورمان از خودروهای قدیمی اروپاییی از انواع پژو و مرسدس بنز گرفته تا ب ام و های سری پنج و سری هفت استفاده می کنند .

اگر به دنبال خودروهایی مناسب برای قرارهای کاری مهم، مهمانان خارجی، سران کشور و یا شرکت ها و موسسات هستید بهتر است از خودروهای تشریفاتی و ویژه بهره ببرید.

منبع : شرکت تشریفاتی سفیران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *