سفیران vip

درباره ما

فعالیت گروه سفیران  به مدیریت جناب آقای محمد مهدی رشیدی از سال 1383 آغاز شده است.

این مجموعه با توجه به نیازهای روز جامعه در امور تشریفات، با کنار هم قرار دادن زنجیره ای از افراد توانا و موفق اقدام به  برگزاری همایش ها، کنفرانس ها و حتی اجرای شایسته نمایشگاه ها بصورت تخصصی کرده است.

این مجموعه متشکل از مدیرانی خود ساخته است که با تکیه ی نیروی جوانی بر تـجربه پیشکسوتان در طول سالها فعالیت، در زمینه تشریـفات، خدمت رسانی به همـوطنان را سرلوحه امور خود قرار داده است.

در سفیران، تمامی امور مبتنی برتوانایی کارشناسان، فعالان و متخصصان این رشته است. همچنین سعی شده از فن آوریهای نوین در ارایه خدمات به بهترین نحو بهره برده شود.

هنگامی که پیشرفته ترین امکانات در کنار اخرین متدهای روز دنیا قرار گیرد برگزاری همایش ها و نمایشگاه ها درسطح بین المللی نیز کار سختی نیست.

از دیگرعوامـل موفقیت و همچنین برتری سفیـران نسـبت بـه سایر مجمـوعـه های در حـال فعـالیـت،آمادگی ارائه خـدمـات بصـورت شبانه روزی و سریع و به موقع است.

همچنین درگروه سفیران پوشش دهی خدمات علاوه بر تمامی مناطق تهران، در تمامی استانهای کشور نیز وجود داشته و نیازهای مشتریان در حداقل زمان با بالاترین حد مطلوب برآورده خواهد شد.

پر واضح است که گستره فعالیتی مجموعه تشریفات سفیران به داخل مرزهای کشور محدود نبوده و این مجموعه قابلیتهای بالایی در سایر کشورها نیز دارد. صد البته فعالیت های انجام شده توسط شرکت موجب شده تا در عرصه های بین المللی نیز خود خوش بدرخشد.

 حس آرامش و رضایتمندی برای مشتریان تشریفات سفیران تجربه تکرار ناشدنی به همراه داشته و همواره  همکاری های مجدد را تضمین کرده است.

 جهت آشنایی هر چه بیشتر با فعالیت ها و کارنامه کاری گروه سفیران ، می توانید با روابط عمومی مجموعه تماس حاصل فرمایید.

درباره سفیران